• alles.jpg
 • colorex.jpg
 • familia.jpg
 • goodcar.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • ochrona.jpg
 • parkiet.jpg
 • rasterek.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • serwis.jpg
 • wwm.jpg
 • zlom.jpg

Reklama

 • bistro.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kruk.jpg
 • mirex.jpg
 • mlodzi_duchem.jpg
 • pralnia.jpg
 • weterynarz.jpg

jajeczkoStało się już tradycją, że w oktawie Świąt Wielkanocnych członkowie Klubu Seniora „Złota Jesień” spotykają się dzieląc się święconym jajkiem z ostrym chrzanem oraz spożywając przygotowane przez seniorki inne świąteczne pokarmy. W roku bieżącym spotkanie to odbyło się 6 kwietnia.

Do wspólnego świętowania połączonego z otwarciem naszego klubowego lokalu zostali zaproszeni sympatycy, przyjaciele i dobroczyńcy naszego Klubu. A zatem wśród zaproszonych gości obecna była Krystyna Kruk, Andrzej Bukowczan, Celina Ślusarska, Wiesław Cader, Janina Wilkosz, Elżbieta Gęgotek, Jerzy Rajpolt , natomiast Violetta i Janusz Apostolscy, Krystyna Pietras, Jerzy Kowalik i Alicja Wójcik, z uwagi na brak możliwości uczestniczenia w tym spotkaniu, przekazali członkom naszego Klubu serdeczne życzenia i złożyli obietnicę odwiedzenia nas w innym dogodnym dla nich terminie. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz klubowy kolega Wiesław Olek napisał specjalnie na tą okoliczność piosenkę, treść której tematycznie związana była z charakterem tego spotkania i była aktem dziękczynnym skierowanym do wszystkich dobroczyńców. Zaśpiewał też inne wesołe piosenki własnego autorstwa przy akompaniamencie Jacka Walasa. Ale wszystko, co dobre szybko się kończy, więc i my dziękując za obecność naszych gości, powoli zakończyliśmy nasze spotkanie.

Tekst: Barbara Golińska, zdjęcia: Wiesława Danielewska

kaiport.jpg