• alles.jpg
 • alux.jpg
 • colorex.jpg
 • familia.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • parkiet.jpg
 • rowery.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • serwis.jpg
 • skot.jpg
 • wwm.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • bistro.jpg
 • edukator.jpg
 • gawin.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kacper.jpg
 • kanczura.jpg
 • kruk.jpg
 • melba.jpg
 • mirex.jpg
 • nettrading.jpg
 • rrreklama.jpg
 • weterynarz.jpg

6 maja 2013 r. o godzinie 10:30 na Rynku Głównym w Krakowie odbył się coroczny bieg Waterrun, organizowany przez firmę Intersport. Celem imprezy było aktywne spędzenie czasu oraz popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.
W biegu szkół podstawowych na dystansie 1200 m, wzięło udział 1750 dzieci. Naszą szkołę reprezentowało 56 uczniów pod opieką pani Marty Kowalik i pani Marty Dudek. Jako pierwszy do mety dobiegł uczeń naszej szkoły Filip Majka (klasa 6a), co jest dla nas dużym sukcesem i powodem do dumy. W nagrodę za ukończenie biegu, każdy uczestnik otrzymywał pamiątkowy medal, który rekompensował walkę z własnymi słabościami, a doskonała pogoda i wyjątkowa atmosfera dodawały otuchy w chwilach zwątpienia. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję i liczymy na równie liczną reprezentację naszej szkoły.


Tekst Marta Kowalik, zdjęcia Agnieszka Kwarciak

ena.jpg