• alles.jpg
 • artgo.jpg
 • autoserwis.jpg
 • bistro.jpg
 • euroreklama.jpg
 • familia.jpg
 • gawin.jpg
 • goodcar.jpg
 • gs.jpg
 • juszczak.jpg
 • juszczyk.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lisak.jpg
 • lyko.jpg
 • marcisz.jpg
 • parkiet.jpg
 • praca.jpg
 • rasterek.jpg
 • rserwis.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • skot.jpg
 • swiba.jpg
 • wwm.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • ekotechnika.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kacper.jpg
 • kaes.jpg
 • kruk.jpg
 • mirex.jpg
 • pralnia.jpg
 • weterynarz.jpg

 

 

 

Jak co roku w okresie dużej aktywności Świętego Mikołaja, na pływalni Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego w Zabierzowie odbyły się kolejne Mikołajki w pływaniu. Zawody głównie skierowane są dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenów gminy Zabierzów. Organizatorami zawodów byli Uczniowski Klub Pływacki Kmita Zabierzów, OSR w Zabierzowie i Szkółka Pływacka RAKswimsport. Zawody wsparła Pani Wójt Elżbieta Burtan. Sponsorami zawodów byli FoodCare oraz Piekarnia Rafapol. Na starcie stanęło blisko 200- stu uczestników. Największą frekwencją wykazali się uczniowie szkoły podstawowej w Zabierzowie ( podziękowania dla Pani Marty Kowalik za mobilizację uczniów). Szkoda że tylko jedna szkoła z naszej gminy zainteresowała się tak fajną i sympatyczną imprezą sportową skierowaną właśnie do dzieci i młodzieży z naszych gminnych szkół, tym bardziej, że na codzień szkoły uczestniczą w zajęciach z nauki i doskonalenia pływania. Zawody mogły być weryfikacją ich umiejętności i motywacją do dalszych zajęć.

Dużą grupę uczestników zgłosiła jak co roku Szkółka Pływacka RAKSwimsport kierowana przez Artura Czerwca. Na pływalni gościli rownież, dzięki otwartej formule zawodów, uczniowie z innych miejscowości, Chrzanowa, Trzebinii, Libiąża oraz zawodnicy z Krakowa. Na pływalni przez cały czas panowała wspaniała, świąteczna atmosfera, doping towarzyszył aż do końca zawodów. Po zmaganiach indywidualnych do wody ze swoimi pociechami weszli także rodzice, którzy zmierzyli się w konkurencji sztafetowej 2 x 25m stylem dowolnym. Bezkonkurencyjna okazali się Julia Kruk z tatą, którzy reprezentowali szkołę podstawową w Zabierzowie. Na koniec zmagań dokonano dekoracji. Medale i puchary dla wyróżniających się zawodników wręczał w imieniu Wójta Gminy, Pan Piotr Budziak, Skarbnik Gminy. A Święty Mikołaj towarzyszył nam przez cały czas trwania zawodów i na koniec wręczył wszystkim startujących okazałe paczki wsparte produktami firmy FoodCare.

 

 

 

pacanowscy.jpg