W dniach 15 – 17 marca 2024 w Płocku odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact z udziałem zawodników Bokserskiego Klubu Sportowego SMOK-ZABIERZÓW im. Andrzeja Fista.

Podopieczni trenera Grzegorza Majchera zdobyli 1 złoty oraz 3 brązowe medale Mistrzostw Polski w Kickboxingu.

Serhij Kishko został Mistrzem Polski Seniorów w formule Full Contact na rok 2024 w kategorii wagowej 60 kilogramów. Jest to trzeci tytuł z rzędu tego zawodnika, który w finale pokonał na punkty Patryka Bodzek z Klubu Beskid Dragon Bielsko-Biała.

Ogromne gratulacje również dla pozostałych zawodników, którzy zdobyli brązowe medale: Monika Puzio-Nieszporek kategoria wagowa 65 kg, senior, Marcin Walczowski w kategoria wagowa 75 kg, senior, Gabriel Zapotoczny w kategorii wagowej 54 kg, junior.

Blisko zdobycia medalu w kategorii wagowej do 63,5 kg był Maciej Madej, który w ćwierćfinale uległ na punkty Patrykowi Matczakowi z Klubu KSW Alen Łódź.

Gratulujemy zawodnikom świetnego występu i życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji sportowej.