• alles.jpg
 • colorex.jpg
 • elektromonter.jpg
 • euroreklama.jpg
 • familia.jpg
 • goodcar.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • marcisz.jpg
 • ogrodzenia.jpg
 • parkiet.jpg
 • rasterek.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • wwm.jpg

Reklama

 • balice.jpg
 • bistro.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kacperek.jpg
 • kanczura.jpg
 • kruk.jpg
 • mirex.jpg
 • mm.jpg
 • nettrading.jpg
 • prestige.jpg
 • rrreklama.jpg

kungfu6 reprezentantów z sekcji kung fu uczestniczyło w Mistrzostwach Niemiec i w aż 18 konkurencjach stawali na podium, w tym 12 razy na najwyższym stopniu, 3 razy zajęli drugie miejsca i 3 razy trzecie. Łącznie zdobyli 18 pucharów, które zastępują w tych zawodach tradycyjne medale. W Mistrzostwach Niemiec wystawialiśmy zawodników w konkurencjach form. Każdy z reprezentantów ma za sobą minimum 5 lat treningów w sekcji. Współzawodnictwo odbywało się w międzynarodowym gronie. Oprócz zawodników reprezentujących europejskie szkoły kuo shu/kung fu /wushu była reprezentacja zawodników amerykańskich. Mistrzowie wszystkich szkół obserwujący przebieg poszczególnych konkurencji byli pod dużym wrażeniem występu naszych zawodników, podkreślali bardzo dobre przygotowanie techniczne (co jest zasługą naszego trenera Mistrza Krzysztofa Rodek), umiejętności posługiwania się bronią chińska i choreografię występu. W składzie reprezentacji byli: Anna Cieślik, Jolanta Drukała, Aleksandra Kalisz, Filip i Maksimilian Chucherko, Dariusz Rozmus. Materiały otrzymane z Wydziału Rozwoju i Promocji Urzędu Gminy Zabierzów zabraliśmy jak zwykle ze sobą – gdyż zawsze swoją postawą na zawodach promujemy nasz Klub i Gminę Zabierzów. Tym razem pakiety promocyjne, w związku z tym, że na zawodach było 2 Wielkich Mistrzów Federacji Kuoshu ze Stanów Zjednoczonych, to oni i organizatorzy zawodów w Neu Ulm otrzymali materiały o naszej Gminie.

Dziękujemy Rodzicom, którzy jak zwykle wspierają organizacyjnie i finansowo nasz udział w treningach i zawodach. Dziękujemy trenerowi za atmosferę podczas wyjazdu, cenne uwagi podczas startów. Dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenie Sportowego LKS POTOK za umożliwienie nam poprzez wyjazd do Niemiec zdobycia kolejnych doświadczeń w międzynarodowym współzawodnictwie. W grudniu także pokażemy się z najlepszej strony podczas Pucharu Polski Wushu. Ponieważ zawody odbędą się w Ośrodku Sportowym KOLNA w Krakowie zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania współzawodnictwa z naszym udziałem w dniach 30.11-1.12.2019 roku.

Tekst archiwum LKS POTOK, zdjęcia Mariusz Chucherko

airclinic.jpg