• alles.jpg
 • artgo.jpg
 • bhp_oskar.jpg
 • choinki.jpg
 • colorex.jpg
 • elektromonter.jpg
 • familia.jpg
 • gs.jpg
 • juszczyk.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lisak.jpg
 • marcisz.jpg
 • ogrodzenia.jpg
 • parkiet.jpg
 • praca.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • sp_kumorek.jpg
 • swiba.jpg
 • wwm.jpg
 • zamkowa.jpg
 • zlom.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • bistro.jpg
 • ekotechnika.jpg
 • gawin.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kacper.jpg
 • kanczura.jpg
 • kruk.jpg
 • mirex.jpg
 • nettrading.jpg
 • rrreklama.jpg
 • szumiec.jpg
 • weterynarz.jpg

Jak co roku mieliśmy przyjemność gościć dziadków i rodziców naszych przedszkolaków na przygotowanym dla nich przedstawieniu i małym przyjęciu. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki, a na koniec zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnego tańca według choreografii przygotowanej do utworu Urszuli Dudziak „Papaya” . Cała sala tańczyła i było dużo śmiechu i radości. Po przedstawieniu przedszkolaki rozdały prezenty. Były to kalendarze, wydrukowane przez nas na czerwonym kartonie i udekorowane rysunkami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci pastelami. Rozdawaniu prezentów jak zawsze towarzyszyły życzenia, uśmiechy i całusy. Na zakończenie uroczystości goście spędzili wspólnie czas na rozmowach przy kawie, herbacie i ciastkach. Ta i wiele innych uroczyśctości towarzyszą naszym przedszkolakom na co dzień.

dzienbabcidziadka


„Zaczarowany Ołówek” to przyjazne, kameralne przedszkole, oferująca Państwa dzieciom możliwość pełnego i wszechstronnego rozwoju w ciepłej 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z nasza ofertą na stronie www.zaczarowany.com. Zdjęcia z zajęć i warsztatów plastycznych można zobaczyć także na naszym profilu na Facebooku: Przedszkole „Zaczarowany Ołówek”.i serdecznej atmosferze, pod opieką profesjonalnej kadry pedagogicznej. Oferta edukacyjna obejmuje realizację postawy programowej MEN oraz zajęcia dodatkowe: rytmikę, judo, język angielski i zajęcia z logopedą oraz psychologiem dziecięcym. Jako jedyna placówka oferujemy co tydzień autorskie warsztaty plastyczne, prowadzone przez magistra edukacji artystycznej według własnego programu, stworzonego specjalnie dla najmłodszych dzieci. Nasi wychowankowie regularnie uczestniczą w zajęciach literackich, plastycznych i edukacyjnych dla przedszkolaków, oraz w licznych konkursach. Organizujemy wycieczki na przedstawienia teatru „Groteska” oraz Teatru Ludowego, a także zwiedzanie Krakowa pod kierunkiem przewodnika. W ciągu roku szkolnym dzieci próbują swoich sił jako aktorzy podczas przedstawień i uczestniczą w licznych zajęciach tematycznych, spotkaniach z ciekawymi ludźmi i warsztatach.

„Zaczarowany Ołówek" mieści się w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem. Tuż przy budynku znajduje się duży, monitorowany plac zabaw. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia przedszkola przy ulicy Orlich Gniazd 30 w Giebułtowie.

Kontakt: tel. 509 437 835, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11.jpg