• alles.jpg
 • artgo.jpg
 • bhp_oskar.jpg
 • choinki.jpg
 • colorex.jpg
 • elektromonter.jpg
 • familia.jpg
 • gs.jpg
 • juszczyk.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lisak.jpg
 • marcisz.jpg
 • ogrodzenia.jpg
 • parkiet.jpg
 • praca.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • sp_kumorek.jpg
 • swiba.jpg
 • wwm.jpg
 • zamkowa.jpg
 • zlom.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • bistro.jpg
 • ekotechnika.jpg
 • gawin.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kacper.jpg
 • kanczura.jpg
 • kruk.jpg
 • mirex.jpg
 • nettrading.jpg
 • rrreklama.jpg
 • szumiec.jpg
 • weterynarz.jpg

Góra gruzu przy ulicy Szlacheckiej na granicy Brzezie - Bolechowice Spacerując po zakątkach naszej gminy natrafiamy na wiele pięknych, malowniczych zakątków. Można je nazwać „miejscami urokliwymi”. Opisujemy je, ilustrując nadesłanymi przez mieszkańców zdjęciami. Niestety często spotykamy także miejsca zaniedbane, brzydkie, szpecące naszą gminę. Można je nazwać „miejscami paskudnymi”. Straszą swoim wyglądem będąc antywizytówką naszej gminy. Miejsca te polecamy uwadze władz gminnych, służb porządkowych a wreszcie właścicieli, z nadzieją, iż uda się tym miejscom przywrócić właściwy wygląd. Będziemy przedstawiać je naszym Czytelnikom, prosząc o przesyłanie na adres redakcji swoich propozycji. Naszą pierwszą propozycją jest wielka góra gruzu zlokalizowana przy ulicy Szlacheckiej, na styku Bolechowic i Brzezia. Powstała ona po budowie położonego obok pawilonu handlowego, ale jak można zaobserwować od dłuższego czasu, jej właściciele nic nie zrobili, aby nie straszyła swoim wyglądem licznie przejeżdżających tą drogą mieszkańców naszej gminy. Wstyd. Taka piękna gmina, a taka brzydka hałda gruzu.

ena.jpg