• alles.jpg
 • artgo.jpg
 • autoserwis.jpg
 • bistro.jpg
 • euroreklama.jpg
 • familia.jpg
 • gawin.jpg
 • goodcar.jpg
 • gs.jpg
 • juszczak.jpg
 • juszczyk.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lisak.jpg
 • lyko.jpg
 • marcisz.jpg
 • parkiet.jpg
 • praca.jpg
 • rasterek.jpg
 • rserwis.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • skot.jpg
 • swiba.jpg
 • wwm.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • ekotechnika.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kacper.jpg
 • kaes.jpg
 • kruk.jpg
 • mirex.jpg
 • pralnia.jpg
 • weterynarz.jpg

W numerze pierwszym z 10 lutego 2012 r.:

Apelowaliśmy o posadowienie biurowca Urzędu Marszałkowskiego w Rząsce, byliśmy współorganizatorami pikiety – akcja nie wypaliła. Biurowiec nie powstał do tej pory w żadnej z proponowanych lokalizacji.

Anonsowaliśmy IV Bieg Ku Rogatemu Ranczu – w tym roku odbywa się jego ósma edycja.

Centrum Logistyczne Goodman zbudowało nową drogę dojazdową – Centrum rozwija się dynamicznie, czemu kibicujemy.

Dyrektor GZEAS w Zabierzowie, Janina Wilkosz argumentowała czym wyróżnia się oświata w naszej gminie – cały czas sądzimy iż stan oświaty w naszej gminie jest na najwyższym krajowym poziomie. Brawo Pani Dyrektor.

Edyta Kwiatkowska rozmawiała z Panią Heleną Ciupek z Nielepic o tradycji – Edyta skończyła studia i jest poważnym menadżerem.

Elżbieta Burtan została, z nominacji KKS Jura Moto Sport, laureatem nagrody polskich biegaczy w kategorii „Mecenas Biegów” – w roku bieżącym stuosobowa sekcja biegowa KKS Jura Moto Sport o nazwie „Zabierzów Biega”, nie otrzymała od Pani Wójt dofinansowania do swojej działalności w ramach otwartego konkursu ofert.

Gabrysia Kucharska pisała o tym że pociąg z Rudawy do Krakowa jedzie 45 minut – odnotowaliśmy poprawę, czas przejazdu skrócił się do 31 minut.

Informowaliśmy o serwisie www.naprawmyto.pl – serwis działa do chwili obecnej, chociaż cicho o nim, słabo się promuje.

Henryk Krawczyk rozmawiał z nami o XII Pikniku Ekologicznym – w tym roku to będzie 16. impreza, czas leci.

Komendant Komisariatu Policji w Zabierzowie, wtedy jeszcze komisarz Andrzej Kowalski omawiał temat bezpieczeństwa w naszej gminie – według nas stan bezpieczeństwa przez miniony okres nie pogorszył się, a nadkomisarzowi gratulujemy sukcesów i awansu.

Na prośbę śp. Józefa Kruka pisaliśmy o Zbigniewie Lechu, mieszkańcu Balic, piłkarzu GTS Wisła – Panu Zbigniewowi życzymy 100 lat życia.

O XX Finale WOŚP, w tym o licytacjach na Rogatym Ranczo pisała Aleksandra Jamny – pozdrawiamy Cię Olu i życzymy powrotu do zdrowia.

Prezesem Gminnym OSP został Marcin Cieślak, odpowiadał na pytania dotyczące działalności OSP – działania Prezesa zasługują na najwyższe uznanie.

Przeprowadziliśmy wywiad z Wójtem Gminy Elżbietą Burtan pt. „Kobieta z charakterem” – znając charakter Pani Wójt, w dalszym ciągu życzymy Pani Wójt wszystkiego najlepszego. Przemysław Apostolski pisał o przysłowiach łacińskich – cyklu nie kontynuujemy z powodu braku wolnego czasu u przyszłego Pana Mecenasa (Przemek kończy studia prawnicze). Rozpoczęliśmy cykl prezentacji dzielnicowych z naszej gminy – to dzięki nam wielu mieszkańców poznało swojego dzielnicowego. Sekretarz Gminy Zabierzów, Wioletta Matejczyk tłumaczyła zmiany w Urzędzie prezentując go jako „przyjazny urząd” – urząd jest jak sądzimy jeszcze bardziej przyjazny i do tego w nowym budynku ratusza (żeby tak jeszcze ta klimatyzacja została uruchomiona). Wojciech Wojtaszek pisał o odzyskiwaniu VAT-u z faktur na materiały budowlane – cykl artykułów Pana Wojtka jest kontynuowany.

Tak było 50 numerów temu, a jak będzie za kolejne 50 numerów? Czas pokaże. Życzymy naszym Czytelnikom wszystkiego najlepszego, zdrowia i wytrwałości w kibicowaniu naszym dokonaniom wydawniczym.

Zespół Redakcyjny

stacjakontroli.jpg