Młodzi koszykarze SKF Jura Basket Zabierzów wyjechali o świcie w sobotę 14. grudnia na zawody do Gorlic. Mecz od samego początku zapowiadał się ciekawie - pierwsza kwarta spotkania była bardzo wyrównana. Niestety druga część meczu nie wskazywała już na pomyślny dla nas wynik i na 15 minutową przerwę zawodnicy schodzili z 16-punktową stratą. Na szczęście w trzeciej kwarcie zawodnicy zaprezentowali pełnię swoich umiejętności i odrobili 10 punktów. Dobra passa trwała już do końca spotkania i drużyna wyszła w czwartej kwarcie na prowadzenie, wygrywając ją 11 oczkami. Po gwizdku kończącym mecz tablica wyników wyświetlała 59:54 dla Jury Basket Zabierzów. Rywalowi nie udało się wykorzystać przewagi własnego parkietu i zatriumfowała Jura. Dzięki temu zwycięstwu drużyna utrzymuje 4 lokatę w tabeli Młodzika.

MKS Gorlice 54: 59 SKF Jura Basket Zabierzów. Przebieg meczu w kwartach: I - 14:13, II - 17:2, III - 12:22, IV - 11:22.

Zdobycze punktowe zawodników Jury: Tyński Konrad 21, Turakiewicz Dominik 10, Grucela Filip 9, Wróbel Rafał 9, Latosiński Jakub 4, Knap Bartłomiej 3, Kwarciak Kamil ‚kpt.’ 3, Czech Mateusz, Knap Maksymilian, Pasternak Kamil, Piekarz Piotr. Trener Katarzyna Homoncik.